Zatočte s elektroodpadem!

Putovní eko show na podporu recyklace elektrozařízení pořádala pro obyvatele Kaplice společnost Elektrowin. Vše se odehrávalo 1.10.2009 na náměstí. Na této akci byla možnost vyhrát spousty drobných cen. Stačilo jen přinést svůj vysloužilý elektrospotřebič a nebo jste mohli být mezi „šťastnými“, kteří byli povoláni na pódium, kde mohli za správné odpovědi na otázky vyhrát ceny. Ty jste si mohli vybrat až po zatočení výherním kolem, na kterém jste zjistili, co vyhráváte.

Kamil Malý (G1)
 

Napřed malé proklepnutí ze znalostí o recyklaci elektrospotřebičů.

 

Trocha osvěty slovem i obrazem.

 

A pak už se mohlo točit - tedy jen ti, kteří přinesli nějaký ten vysloužilý spotřebič. A stála se fronta.

 

Někteří měli s sebou i věrné fanoušky.

 

 

 

 

Schůzka Ekotýmu
 
 

 

Bioklub v Kaplici

 Nabídka a další informace ke stažení: 
nabidka_bioklubu.doc (44,5 kB)