Přáníčka ze sáčků od čaje

 Pokud nejste ve snaze o minimalizaci svého odpadu důslední zastánci sypaného čaje (který po vyluhování zkompostujete), či alespoň nebaleného sáčkového čaje (který pochopitelně také zkompostujete), může se stát, že ve vašem odpadkovém koši končí pěkné různobarevné obaly sáčků ovocných i všemožných jiných čajů. Nemusí tomu tak ale být. Tyto barevné papírky se mohou stát cenným materiálem pro tvorbu originálních přáníček. Zpočátku je skládání a lepení papírků trochu piplačka, ale po získání cviku to jde docela dobře a vy můžete uplatnit svou kreativitu a kombinovat barvy a tvary do různých vzorů. Fantazii se zkrátka, jak se říká, meze nekladou.

 

Můžete postupovat třeba takto:

 

 

A toto je příklad skládání jednoho vzoru. Možností je ale celá řada.

 

Pro inspiraci některá hotová přáníčka.

 

Schůzka Ekotýmu
 
 

 

Bioklub v Kaplici

 Nabídka a další informace ke stažení: 
nabidka_bioklubu.doc (44,5 kB)